Kontakteeru meiega

Maarja Alekand
Maarja Alekand
Sales Manager
+372 516 8646
maarja@propromo.ee
Gabriel Veide
Gabriel Veide
Manager
+372 5823 6065
gabriel@propromo.ee

 

Last blog posts

  • Me oleme avatud!

    Me oleme avatud!

    Nüüd saame oma kliente rõõmustada hea uudisega... meie koduleht on avatud ja ootab kõiki kohe uurima mida põnevat meil pakkuda on.

    Oleme väga ambitsioonikad ja seepärast püüame oma kodulehele tuua suurima valiku tooteid Eesti äri- ja reklaamkingituste turul. Tahame, et meie koduleht oleks nii mugav kasutada, et toob naeratuse suule. Püüame endast anda kõik, et tooteid oleks võimalik lihtsalt leida, et sisu oleks põnev ja tooks kliendi tagasi piiluma mida uut meil pakkuda on.

BRANDS

Customers about us

Tikkurila - Vivacolor

Jaana Pärn

Tikkurila AS, Turundusjuht
www.tikkurila.ee
www.vivacolor.ee

Pro Promo inimesed on toredad ja sõbralikud, tegutsevad koheselt, pakuvad uusi ideid ning lahendusi ja tulemus on kvaliteetne. Seni pole pidanud mujale pöörduma, sest alati oleme sobiva lahenduse leidnud.
 
Trumpit

Kenno Kink

OÜ Trumpit Solutions, Juhataja
www.trumpit.ee

Pro Promo hea teeninduskultuur on alati tähendanud kiiret ja lihtsat koostööd, mis vähendab märgatavalt minu kui ettevõtja koormust nendes küsimustes. Soovitan.
 
Tallinna Polütehnikum

Kersti Sammal

Tallinna Polütehnikum, Infojuht
www.tptlive.ee

Heatujulised ja vastutulelikud, avatud ja sõnapidajad, peavad kinni tähtaegadest ja hoiavad kvaliteeti, oskavad pakkuda tooteid erinevatele sihtgruppidele loovate ja julgete kujundustega.
 
ETTA

Jaan-Hendrik Toomel

Transpordi Ametiühing, Juhatuse esimees
www.etta.ee

Pro Promo, julgeme väita, on parim koostööpartner ärikingituste alal. Sõbralik ja kvaliteetne teenindus on ettevõtet ideaalselt iseloomustavateks võtmesõnadeks. Oleme igati rahul ja soovitame Pro Promot ka teistele!