KKK

Korduma Kippuvad Küsimused

Ei. Kuna tooteid on tuhandeid ja väga palju on tooteid, mis toodetakse just klindi soovidest lähtuvalt, siis pole võimalik kõiki tooteid kodulehele välja tuua. Juhul kui Teid huvitab mõni toode, mida kodulehel ei leidu või pole sobivat värvitooni, siis võtke meiega ühendust.
Paljudest toodetest on meil näidis olemas. Juhul kui näidist ei ole kohe olemas, siis saame selle tellida. Võtke meiega ühendust ja räägime võimalikest lahendustest.
Trükiks, graveeringuks ja tikkimiseks sobib vektorgraafikafail (cdr, ai, eps, pdf). Täpsema info trükifailide kohta leiate lingilt "Nõuded trükifailidele"
Tarneaeg sõltub tootest, kuid enamjaolt jääb tarneaeg vahemikku 2-3 nädalat. Täpse tarneinfo anname iga tellimuse puhul eraldi.
Soovi korral on võimalik kaubale ise järgi tulla, kuid tellimused, mille kogusumma ületab 500€ toome Tallinna piires ise kohale. Väiksemate tellimuste puhul saame saata kauba Teile kulleriga.
Kindlasti mitte. Kui Teil on olemas logo fail mõnes mittesobivas formaadis, siis enamjaolt saab seda ümber joonistada vektorgraafikasse. Täpse teenuse hinna saame öelda kui oleme saanud olemasolevad failid.